BEIRATKOZÁS A 2020-2021. TANÉVRE

BEIRATKOZÁS A 2020-2021. TANÉVRE

TISZTELT SZÜLŐ!

A veszélyhelyzet kihirdetéséről szóló 40/2020. (III. 11.) Kormányrendelet, valamint az emberi erőforrások minisztere 7/2020. (III. 25.) EMMI határozata alapján a 2020/2021. tanítási évre történő általános iskolai beiratkozás a következő eljárásrend szerint történik.


1.      Gyermeke automatikusan felvételt nyert a Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskolába, ha Ön lakcím szerint az iskola 

Felvételi körzetébe

tartozik, és gyermekét is hozzánk kívánja beíratni. Kérjük ezt a szándékát az itt elérhető 

Jelentkezési lap

kitöltésével és iskolánkba történő visszajuttatásával szíveskedjék jelezni. Ez történhet az iskola e-mail-címére (felsovarosi@halas.hu) küldésével, illetve az iskolai portán történő elhelyezésével, az iskola munkarendjének megfelelően munkanapokon 8:00 és 14:00 óra között április 6-ától április 24-ig. (Figyelem, iskolánk a tavaszi szünet idején április 9-től 14-ig zárva tart!)

2.      Amennyiben Ön nem a Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola felvételi körzetében lakik, de gyermekét iskolánkba kívánja beíratni, szíveskedjék az alábbi 

Szándéknyilatkozatot

kitölteni s e-mailben (felsovarosi@halas.hu), vagy az iskola portáján történő elhelyezésével visszajuttatni, az iskola munkarendjének megfelelően munkanapokon 8:00 és 14:00 óra között április 6-ától április 24-ig. (Figyelem, iskolánk a tavaszi szünet idején április 9-től 14-ig zárva tart!) Iskolánk a körzetébe nem tartozó gyermekek felvételére vonatkozóan 2020. május 21-ig dönt, és erről írásban értesíti a gyermeket nevelő szülőt és az érintett gyermek kötelező felvételét biztosító általános iskola vezetőjét is.

3.      Amennyiben Ön a Kiskunhalasi Felsővárosi Általános iskola felvételi körzetébe tartozik, de gyermekét másik iskolába kívánja íratni, azt az alábbi 

Bejelentés

kitöltésével, a választott iskola értesítésével egyidejűleg iskolánknak is jelezni szíveskedjék.

Az EMMI határozatban rögzített eljárásrendben meghatározott beiratkozást elsősorban KRÉTA rendszer segítségével, személyes kontaktus nélkül szükséges lebonyolítani. A KRÉTA e-ügyitézéssel kapcsolatos, illetve az online beiratkozáshoz szükséges tudnivalókról az alábbi linkek kapcsolásával juthat részletesebb információkhoz.

E-KRÉTA – Beiratkozás általános iskolába

Amennyiben a beiratkozással kapcsolatban segítséget adhatunk, akkor keresse iskolánkat a felsovarosi@halas.hu e-mail-címen, illetve érdeklődjön a +36-70-967-2770-es telefonszámon.

Ne feledje jelentkezési határidő 2020. április 24.

A LETÖLTÉSRE AJÁNLOTT DOKUMENTUMOK A MEGADOTT IDŐPONTOKBAN ISKOLÁNK PORTÁJÁN IS ÁTVEHETŐK!

KÖSZÖNJÜK, HOGY MEGTISZTEL BENNÜNKET GYERMEKÉNEK ISKOLÁNKBA TÖRTÉNŐ BEÍRATÁSÁVAL!


A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás