SNI szavalóverseny eredményhirdetés

Március 3-án tartottuk a Kiskőrösi EGYMI által SNI tanulók számára meghirdetett „Évszakok” c. szavalóverseny iskolai fordulóját.

Tanulóink közül 17-en vettek részt:

Sutus Kitti 2.a, Kosztics Roland 2.b, Ancsa-Molnár Anna 3.b, Sípos Zoé 3.c, Lehőcz Míra 4.a, Kolompár Liza, Kolompár Szintia, Lasancz Gerda és Sutka Levente 4.b, Ilic Viktor 5.a, Jacsó Dávid 5.b, Kádár Mirjam 6.c, Sütöri Endre 7.b, Szakács Szandra 7.c, Furucz Vanessza, Huszka Dorina és Pap Ábel 7.d.

A kiskőrösi versenyen hatan képviselik majd iskolánkat: Sutus Kitti, Sípos Zoé, Kolompár Szintia, Ilic Viktor, Jacsó Dávid és Kádár Mirjam. Utóbbi két tanulónkat Harnóczi Erzsébet utazó gyógypedagógus készítette fel a versenyre.

Valamennyiüknek sok sikert kívánunk!


FOTÓ GALÉRIA MEGNYITÁSA

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás