Helyesírási verseny

A Kiskőrösi Tankerületi Központ  3. éve szervez tanulmányi versenyeket az 5-8. évfolyamos diákoknak . A  helyesírási verseny járási fordulóját 2. éve rendezi iskolánk. Az idei tanévben 8 iskola 51 tanulója nevezett a versenyre. A feladatlapokat és a tollbamondás szövegeit iskolánk magyartanárai állították össze.  A verseny döntőjében a járási forduló 1-4. helyen végzett tanulója vehet részt. Iskolánk tanulói közül 3 fő jutott tovább a tankerületi döntőbe:

6. évf. : II. hely Szőke Zsófia 6.b (Felkészítő tanára: Mészáros Imre)

7. évf.:  I. hely Viszmeg Andrea 7.b (Felkészítő tanára: Hegyes Emőke)

8. évf. : III. hely Ádám Gertrúd Ágnes 8.b (Felkészítő tanára: Kissné Csordás Anikó)

Gratulálunk!

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás